Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

şirket Profili

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri Co, LTD 2009 yılında kurulmuştur. Çalışkan ve çaba yıllar boyunca, şimdi profesyonel, güvenilir bir üretici ve dondurma vitrin, kek vitrin, vb gibi ticari soğutma ürünleri tedarikçisi olarak geliştirdik Müşteriler ürün listemizden seçim yapabilir veya müşterilerin tasarımlarına ve gereksinimlerine göre üretim yapabiliriz.

 

We have a team of technical engineers and workers with many years of experience in designing and manufacturing. Biz tasarım ve imalat uzun yıllara dayanan deneyime sahip teknik mühendis ve işçilerin bir ekibimiz var. We also have a strict quality control system to ensure that every piece of our products can meet the quality requirements from the customers. Ayrıca ürünlerimizin her parçasının müşterilerden gelen kalite gereksinimlerini karşılayabilmesini sağlamak için sıkı bir kalite kontrol sistemine sahibiz. Also we provide with excellent after-sale service to satisfy our customers in case they have any question or problem. Ayrıca herhangi bir soru veya sorun olması durumunda müşterilerimizi memnun etmek için mükemmel satış sonrası hizmet sunuyoruz.

 

We will continue to supply good quality products and service. Kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam edeceğiz. We hope to have long-term and stable cooperation with every customer. Her müşteri ile uzun vadeli ve istikrarlı bir işbirliği yapmayı umuyoruz. Please do not hesitate to contact us if you are interested in our products or have any question. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2009 yılında kurulan, biz tedarik Soğutma ekipmanları fazla 11 yıllık deneyime sahip. Şimdi 50000 metrekare sanayi parkı ve 10 üst düzey teknisyenler de dahil olmak üzere 400'den fazla çalışanı var.

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

No. Çalışanları : 400~500

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%